2016. június 22., szerda

iskola 1/2 nap

Hamar az iskolához értünk mivel Hermész Volvojával mentünk, hát kicsit sem keltetünk feltűnést. Remélem érzitek az iróniát.
Akik a pakoloban voltak mind megbámultak hála az autónak.
- Nefelejts emlékeztetni hogy köszönjük meg az apánknak a kocsit - fintorgott Hermész és miután a kocsit biztonságosnak itélte átkarolta a vállam amit említem megszoktam.  Ugy sétáltunk be az ajtón közben elbeszélgettünk néhány emlitésre sem méltó dologról. Mint például a beiratkozás.
De hamar becsöngetek igy elkellet válni mert ő ugye sport szakon van engem jobban vonzanak a taktikai dolgok.
A megfelelő tanterembe pont a tanár előtt értem be, de bent az ajtóban tömeg volt igy valakinek a hátának estem.
Hm - fordult Hátra és kiderült hogy egy vörös haj koronát viselő fiu kék szemmel. - Látom uj vagy itt körbevezetlek - fogta meg a kezem majdnem ott ahol a karperec volt. - Amúgy Den
- Nera  -majd elgondolkodtam - Ha nem nagy gond elfogadom.
- Remek - kikerültük a torlodást - ora után körbevezetlek addig is találj ki egy szöveget - kacsint és előre fordul mert bejött a tanár.
- Ha aszt mondanám hogy örülök a találkozásnak hazudnék - erre az egész osztály felnevet - De térjünk át a lényegre Jött egy új tanuló az osztály ba - int - Gyere ide és mutatkozz be az osztálynak.   Mire felálltam ugy éreztem remeg a lábam. De kisétáltam a tanári asztal mellé.
- Sziasztok Nera vagyok a szüleim munkája miatt költöztünk el Az iker tesómmal.16 éves vagyok ennyi. - Fejeztem be a tanárra néztem majd vissza indultam a legszélső hely felé amit a helyemmé koronáztam.




1 megjegyzés: