2016. május 30., hétfő

2. fejezet

2 fejezet
 
  Reggel Athéna ébresztgetésére keltem. Ott állt az ágyam mellett keresztbe tett kézzel.
- Készülödj!  Jó benyomást kell tennetek majd az embereknek- aztán sarkon fordult és kiment a szobámból. Nagy nehézségek árán kikászálodtam az ágyból és elövettem azt az össze állitást amit fel veszek.


Erre esett a választásom. Miután választottam leindultam a földszintre h energiát be a testembe magyarul reggelizek.
Lent már ott voltak a többiek. Athéna rejtvényt fejtett ami azért h az agya ne kopjon el. Ezt ő mondta a megérkezésünk pillanatában.
Hermész éppen a sport versenyeket nézegette.
- Jo reggelt - köszöntem de tudtam h el vannak mélyedve engem ez nem zavar. Otthon nem nagyon szoktunk szavakat használni szavak nélkül is megértjük a másikat. Csak az emberek miatt beszélünk. Mikor már végzett mindenki a teendőkel kint álltunk a ház előtt.
- Nem gondolod h unalmas lesz az iskola ha már több mint ezer évesek vagyunk?? - kérdeztem sóhajtva és hagytam h a reggeli fény melegitse az arcom.
Athéna bolintott mire Hermész szel össze néztünk.
- Lehet h történelmen unatkozni fogtok de ott van a Matek, Kémia, Biológia, - egy kis szünetet tartott mire össze néztünk mert ez a három az újságban is szerepel, A legutáltabb tantárgyak. - Nem kell aggódni könnyebben tanultok mint az emberek.
Ezzel véget vetetünk a beszélgetésnek és indultunk a gimi felé ahol 2 évet fogok tölteni.


1 megjegyzés: